Własność intelektualna i przemysłowa

  • świadczymy naszym klientom najwyższej jakości doradztwo prawne w zakresie problematyki własności przemysłowej i własności intelektualnej z uwzględnieniem praw do znaków towarowych, wzorów przemysłowych i wynalazków, zarówno krajowych, jak i europejskich.

  • udzielamy pomocy prawnej w sporządzaniu i negocjowaniu warunków umów licencyjnych i umów o przeniesienie praw autorskich.

  • we współpracy z naszymi partnerami biznesowymi reprezentujemy naszych klientów w postępowaniu przed Urzędem Patentowym oraz sądami administracyjnymi w sprawach dotyczących przede wszystkim uzyskiwania praw ochronnych, dokonywania zmian w rejestrach, unieważniania lub stwierdzania wygaśnięcia praw wyłącznych, a także przed sądami powszechnymi między innymi w zakresie dochodzenia roszczeń z zakresu zwalczania nieuczciwej konkurencji

  • ponadto kancelaria zajmuje się problematyką ochrony danych osobowych, a także prawem reklamy.

   Kancelaria Prawna 90-060 Łódź, ul. Nawrot 4/1, tel./fax +48 /42/ 630 58 41, tel. +48 /42/ 632 51 44, kancelaria@b2blegal.pl
   OK
   Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.