Obsługa kapitału zagranicznego

Na rynku łódzkim kancelaria postrzegana jest jako ekspert z zakresu obsługi kapitału zagranicznego. Pierwsze lata funkcjonowania kancelarii pokazały, iż jesteśmy wiarygodnymi partnerami dla wielu inwestorów zagranicznych zarówno z UE, jak i z całego świata, w tym m.in. z rynków azjatyckich i wschodnioeuropejskich. Do grona naszych stałych klientów należą także podmioty polskie będące częścią większych międzynarodowych grup kapitałowych oraz te, których aktywność biznesowa oparta jest na eksporcie usług i produktów.

Od pierwszych dni funkcjonowania kancelarii, szczególny nacisk został położony na taki dobór kadry i współpracowników, aby zapewnić międzynarodowym klientom lub ich kontrahentom, jak największy komfort współpracy. Dlatego cały zespół kancelarii włada biegle przynajmniej jednym obcym językiem, a kancelaria na równych zasadach świadczy kompleksową obsługę prawno-biznesową w języku polskim i angielskim.

Kancelaria Prawna 90-060 Łódź, ul. Nawrot 4/1, tel./fax +48 /42/ 630 58 41, tel. +48 /42/ 632 51 44, kancelaria@b2blegal.pl
OK
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.